Your search results

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament ne shitje ne Shqiperi.

47.000 €
Rruga: Kosova,
shto te të preferuarat
958

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament ne shitje ne Shqiperi. AlbRealProperty ofron ne shitje nje apartament me dy dhoma gjumi ne qytetin e Vlores.  Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, 100 metra larg portit dhe vetem pak minuta ne kembe nga plazhi me i afert. 

Adresa: Rruga: Kosova
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2436
Çmimi: 47.000 €
Siperfaqja: 116 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2009
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 8
BALCONY
LIFT
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto