kërkim i avancuar

banner_vlore

AlbRealProperty, Pasuri te paluajtshme ne Shqiperi agjensi, eshte e gatshme t'ju pergjigjet te gjitha kerkesave tuaja per shitje prone, qera ne Shqiperi, shitje apartamenti, apartament me qera, investim ne Sarande dhe Vlore. Me përzgjedhjen më të madhe të banesave në Shqipëri në Vlorë, Sarandë, Tiranë dhe Durrës, ju keni më shumë gjasa të gjeni shtëpinë tuaj të mëvonshme të kënaqur me lëvizjen e duhur se kudo tjetër. Duke listuar një gamë të madhe të llojeve dhe modeleve të pronave, ne mbulojmë gjithçka, nga apartamente-studione të thjeshta, shtëpi familjare dhe madje edhe apartamente ose vila luksoze. Në listën tonë përfshihet edhe një gamë e madhe mundësish për pasuri të paluajtshme komerciale si, zyra, dyqane, bar dhe restorante, hotele apo ndërtesa industriale për shitje ose me qira në Shqipëri.

Pse është e lehtë shitja dhe dhënia me qira e pronave në Shqipëri? Përfitimet e AlbRealProperty:

  • Shërbimet e pasurive të paluajtshme për klientët ndërkombëtarë. Turne falas ne prone me AlbRealProperty.
  • Vizitoni pronat në shitje nga zhvilluesit ose pronarët privatë. Kontaktoni drejtpërdrejt agjentët tanë në zyrat lokale.
  • Takoni përfaqësuesit tanë në vendin tuaj. Ne flasim gjuhën tuaj.
  • Rezervoni pushimet tuaja në Shqipëri me AlbRealProperty. Zgjedhja më e mirë e pronave për pushime me qira.

banners_sq

Përshëndetje, emri im është Vitaly dhe jam nga Federata Ruse. Së fundmi kam blerë një apartament në Shqipëri nëpërmjet AlbRealProperty... Jam i impresionuar me punën në grup. Më në fund mora apartamentin tim të ëndrrave në Rivierën Shqiptare. Nëse dikush ka pyetje në lidhje me procesin e blerjes, do të jem i lumtur të ndaj përvojën time.
Vitaly, Klient rus
Pas pushimeve në Sarandë, ëndrra ime ishte të kthehesha dhe të kthehesha në shtëpi në Sarandë. Kam humbur shumë kohë me agjentë të tjerë të pasurive të patundshme që më lanë të humbas shpresat deri në takimin me Dorianin. Ai më la të mos humbas kohë dhe unë mund të blija apartamentin tim të ëndrrave me preferenca të sakta. Faleminderit Dorian
Në rritje, Klient italian
Profesionistë që njohin fushën e tyre të veprimit dhe pronat që ofrojnë. Ata na ofruan shumë vizita pa na ushtruar presion dhe pa i marrë çdo herë prioritet vërejtjet tona.
Një përvojë shumë bindëse dhe një agjenci më se e rekomandueshme.
Edison, Klient francez
Një mirëseardhje si dhe shërbime cilësore. Shumë të kënaqur me shërbimet e tyre shumë profesionale. Ne gjetëm një shtëpi të bukur në Sarandë me vendndodhje shumë të mirë dhe çmimi i së cilës korrespondonte me buxhetin tonë falë Albrealproperty. Agjenci shume e rekomandueshme.
I krishterë, Klient britanik
U njoha me menaxherët e Albrealproperty në prill 2014, më pas ata punuan në një kompani tjetër. Në faqen e tyre zgjodha një studio në Vlorë, Alket më kontaktoi, më dha të gjitha informacionet në studio. I dërgova një parapagim përmes bankës dhe kur erdha në Vlorë për të përfunduar marrëveshjen, u befasova këndshëm që gjithçka doli ashtu siç përshkroi Alket.
Ð ?? Ð½Ð´Ñ € ей, Klient rus

Prona të paluajtshme të paraqitura për Shitje dhe Qira në Shqipëri – Vlorë, Sarandë

Ulje
marrëveshje e nxehtë

Apartament per shitje ne Vlore. Plazh i ri...

€ 83.000
Apartament per shitje ne Vlore, Shqiperi. Prona ndodhet ne nje pallat buze detit, f ...
17
Shitet apartament ne shetitoren e Vlores.
Ulje
marrëveshje e nxehtë

Apartament me dy dhoma gjumi i bollshem ne Vlore prom...

€ 110.700
Shitet apartament i bollshem XNUMX+XNUMX ne shetitoren e Vlores. Ndodhet ndoshta në një nga ...
12
Ulje

Penthouse per shitje ne Vlore me te...

€ 240.000
Penthouse per shitje ne Vlore 310 m2 gjithsej 2 dhoma gjumi 2 tualete
12
Projekte, Investime
marrëveshje e nxehtë

Apartamente per shitje ne Sarande. Projekt i ri.

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë këtë të re ...
vile me qera ne shqiperi
Qira

Vile me qera ne Shqiperi. Fshati Radhimë, Vlorë...

€ 400 në muaj
Vilë ekskluzive me qira në Shqipëri nga AlbRealProperty. Zona e Radhimës është ndër më të mirat ...
17
Apartament me qera ne Shqiperi Apartament ne Vlore
Ulje

Apartament XNUMX dhome gjumi me pamje nga mali Vlore

€ 54.000
AlbRealProperty ofron nje apartament ekskluziv per shitje me nje dhome gjumi, Shqiperi. Kjo  a ...
36
Qira ne Shqiperi Sarande
Qira

Apartament Pushimi Turistik me Qera Sarandë

€ 30 deri në 60 €/ditë
Bukuritë e mrekullueshme të Shqipërisë mund t'i ofrojnë të huajit pushime të këndshme. Kompania jonë është jashtë ...
49
Jepet me qera ne Sarande
Qira

Jepet me qera ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

deri në 70 €/ditë
Qira Sarande, Apartament pushimi, me qera Shqiperi. Ju jeni të llastuar për zgjedhje nëse vendosni ...
24
Qira në Shqipëri
Qira

Apartament Pushimi me Qera Sarande me XNUMX Dhoma gjumi...

€ 22 deri në 39 €/ditë
Saranda të magjeps me bukurinë e saj dhe të tërheq si magnet me joshjen e saj ndaj sp ...
22
Resorti Bougainville Bay
Ulje

Resorti Bougainville Bay. Apartament per Shitje...

€ 85.000
  Resorti Bougainville Bay. Shitje prone ne Sarande ne Shqiperi. Kompania jonë ofron një dy-be ...
2 1 72.00 m2detaje
19
Real Estate ne Sarandë
Ulje

Real Estate ne Shqiperi. E drejta ekskluzive e shitjes...

€ 70.000
Pasuri te paluajtshme ne Sarande Apartament XNUMX+XNUMX per shitje ne Sarande, Adria Residence. Kjo është ...
19
Shitet apartament, Sarande, Shqiperi
Ulje

Shitet apartament, Sarande, Shqiperi.

€ 57.800
Shitet apartament, Sarande, Shqiperi. Saranda është një bukuri unike jugore. Me gjithë karakterin ...

Krahaso Listimet