Your search results

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore.

500 € per month
Vlore,
shto te të preferuarat
1336

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shqiperi. Cilesi e larte ndertimi, izolim termik dhe akustik i bere me porosi, pamje mbreselenese nga deti, verande, si dhe mobilje te nje cilesie teper te larte. Kontaktoni agjensine tone per me teper informacion.

Adresa: Vlore
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 8401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2226
Çmimi: 500 € per month
Siperfaqja: 151 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2013
SEA VIEW
BALCONY
TERRACE
LIFT
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE INCLUDED IN THE PRICE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

19
rent apartment in Albania

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
11 82 m2full info
22
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
22 145 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto