Your search results

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Vlore.

21.000 €
shto te të preferuarat
1169

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Vlore. Albrealproperty, agjensi imobiliare ofron nje apartament per shitje ne Vlore. Apartamenti ne shitje ne Vlore ka nje dhome gjumi dhe eshte me buxhet te vogel. Ndertesa ne te cilen ndodhet apartamenti eshte vetem 200 metra nga deti ne nje zone te qete te qytetit.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2197
Çmimi: 21.000 €
Siperfaqja: 50 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 5
LIFT
PARKING AREA
GREEN AREAS
BUILDING STATUS FINISHED
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info