Kerkim i Avancuar

0 € to 600.000 €

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

banner_vlore

Me perzgjedhjen më të madhe të shtëpive dhe banesave në Shqipëri, në qytetet e Tiranës, Durrësit, Vlorës dhe Sarandës, ju mund të gjeni shtëpinë tuaj të ardhshme dhe te mbeteni të kënaqur nga pun jonë profesionale. Kemi listuar një gamë të gjerë të llojeve të pronave dhe modeleve, kemi mbuluar çdo gjë nga banesa të thjeshta, shtëpi familjare dhe madje edhe papafingo luksoze apo vila. Në listën tonë janë përfshirë gjithashtu një gamë e gjerë me prona komerciale të tilla si zyra, dyqane, bare, dhe restorante, hotele dhe ndërtesa industriale për shitje ose me qira.

  • AlbRealProperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi. Prona ne shitje dhe qera.
  • Vleresoni me shume pronen tuaj me AlbRealProperty. Kontaktoni agjentet tane.
  • Prezantoni pronen tuaj me klient nderkombetar dhe bleres potencial nga Europa perendimore dhe Rusia
  • Perfitoni me shume nga prona juaj. Njihuni me programin tone intensiv te qiradhenies per pushime. Keshillohuni me ekspertet tane.

banners_al

Prona ne shitje. Apartamente Vlore Sarande

Compare properties

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
22 310 m2full info
albrealproperty
hot deal

Apartament ne shiyje ne Vlore. Tek Kalaja.

68.000 €
Apartament ne shiyje ne Vlore. Tek Kalaja.
Apartament ne shiyje ne Vlore. Tek Kalaja.
albrealproperty
sold

Apartament me pamje te mrekullueshme deti ne...

72.000 €
Apartament me pamje nga deti n .Ne jemi te lumtur t’ju prezantojme nje prone te re per shitje ne Shqiperi. Ap ...
Apartament me pamje nga deti n .Ne jemi te lumtur t’ju prezantojme nje prone te re per shitje ne Shqiperi. Ap ...
21 75 m2full info
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t ...
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t ...

Vila me qera. Radhime,Vlore

400 € per month
  AlbRealProperty ju ofron kete vile me qera ne Radhime,Vlore. Kjo eshte nje prone eksluzive e AlbRealProperty ...
  AlbRealProperty ju ofron kete vile me qera ne Radhime,Vlore. Kjo eshte nje prone eksluzive e AlbRealProperty ...
33 139 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

54.000 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info

Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sara...

30 € to 60 €/day
Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande. Bukuritë shqiptare janë të mrekullueshme për t’ju ofruar pus ...
Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande. Bukuritë shqiptare janë të mrekullueshme për t’ju ofruar pus ...
11 65 m2full info

Apartament ne Sarande. Apartament me pamje d...

33 € to 70 €/day
Apartament ne Sarande. Apartament me pamje deti ne Sarande. Qyteti i bukur i Sarandës na ofron zgjedhje  të mrekull ...
Apartament ne Sarande. Apartament me pamje deti ne Sarande. Qyteti i bukur i Sarandës na ofron zgjedhje  të mrekull ...
11 72 m2full info

Apartament me qera ne Sarande. Qera ne Shqip...

22 € to 39 €/day
Apartament me qera ne Sarande. Qera ne Shqiperi. Saranda  të elektrizon me bukurinë e saj dhe të tërheq si magnet m ...
Apartament me qera ne Sarande. Qera ne Shqiperi. Saranda  të elektrizon me bukurinë e saj dhe të tërheq si magnet m ...
11 45 m2full info

Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne ...

85.000 €
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
Bougainville Bay Resort. Prone ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kompania jonë ofron apartament me dy dhoma gjumi për ...
21 72 m2full info

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzi...

70.000 €
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. ...
Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. ...
21 103 m2full info

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Sh...

57.800 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjith ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shiperi. Qyteti i Sarandës është një bukuri jugore e veçantë. Me të gjith ...
11 68 m2full info