click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Shqipëri

15
house for sale in Albania
Shitje

Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Vlora, zona Uj...

110.000 €
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo sh [more]
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipë [more]
2 1 120.00 m2details
Albania Real Estate opportunity
Shitje

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. [more]
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre [more]
22
property rent in Albania
Qira

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron kët [more]
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë [more]
2 2 145.00 m2details
19
rent apartment in Albania
Qira

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
Apartament me qera ne Vlore Shkoni në http://rentinvlora.com/sq/ për apartamentet më të mi [more]
Apartament me qera ne Vlore Shkoni në http://rentinvlora.com/sq/ për apartamentet më të mira në Vlorë AlbRealProper [more]
1 1 82.00 m2details
11
real estate in Albania
Shitje

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealPrope [more]
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . [more]
12
Albania Real Estate
Shitje

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të [more]
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr [more]
1 1 75.00 m2details
42
Villa in Albania
Shitje

Vile ne shitje ne Vlore.

399.000 €
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të [more]
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir [more]
4 5 360.00 m2details
20
Industrial Property in Albania
Shitje

Prone ne shitje ne Vlore. Ndertese industria...

2.800.000 €
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale [more]
AlbRealProperty, agjensi imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje ndertese industriale ne Vlore. -Objekti.      [more]
5,600.00 m2details
31
one bedroom for rent in Saranda
Qira

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe [more]
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba [more]
1 1 45.00 m2details
13
Property for sale in Albania
Shitje
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat [more]
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre [more]
1 1 70.00 m2details
11
Real Estate For sale in Albania
Shitje
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe [more]
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se [more]
2 102.00 m2details
19
Aprtment for sale in Albania
sold

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobil...

95.000 €
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje n [more]
Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qy [more]
2 2 113.00 m2details

Compare Listings