Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

House dhe Vila ne Shqiperi

AlbRealProperty Real Estate ka një gamë shumë të gjerë të Shtëpisë dhe vila në bazën e të dhënave Shqipëri. Ju mund të vizitoni shtëpinë tonë dhe vilë në bazën e të dhënave Shqipëri internet, por edhe ne sugjerojmë që ju të kontaktoni me agjentët tanë që të ketë më shumë informacion rreth. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi me kopsht të vogël ose vilë luksoze me pishinë, ne kemi agjentë shumë të specializuara për vetëm ato segmente.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

house and villas in albania

Nëse ju të investojë në shtëpi apo vilë në Shqipëri, ju mund të keni shtëpinë tuaj dhe gjithashtu tokës të saj. Ajo është gjithashtu e njëjtë për vila luksoze në Shqipëri, investimi juaj do të mbulojë edhe tokën. Por ne nuk e harroi klientët tanë të cilët janë në kërkim për pushime shtëpia akomodimit ose vilë në Shqipëri, database ynë i madh gjithashtu të gatshëm për të ju jap përgjigjen për nevojat tuaja me qira. Ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me agjentët tanë AlbRealProperty të cilët janë në gjendje të japin përgjigjen tuaj në gjuhët tuaja të native. Gjej House dhe Vila ne Shqiperi me AlbRealProperty …

Shitje
hot deal

New beachfront apartment for sale in Vlora A...

83.000 €
 Apartment for sale in Vlora Albania. The property is located in a beachfront building, pr [more]
 Apartment for sale in Vlora Albania. The property is located in a beachfront building, probably the closest to the [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Spacious two bedroom apartment in Vlora prom...

110.700 €
Spacious two bedroom apartment in Vlora promenade for sale. Located probably in one of the [more]
Spacious two bedroom apartment in Vlora promenade for sale. Located probably in one of the best areas of the city, [more]
12
Shitje

Penthouse for sale in Vlora with spacious te...

175.000 €
Penthouse for sale in Vlora 310 m2 total 2 bedrooms 2 bathrooms
Penthouse for sale in Vlora 310 m2 total 2 bedrooms 2 bathrooms
12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartments for sale in Saranda. New project.

Apartments for sale in Saranda. DIAMOND RESIDENCE We are pleased to introduce you this new [more]
Apartments for sale in Saranda. DIAMOND RESIDENCE We are pleased to introduce you this new project about to start i [more]
rent vila in Albania
Qira

Rent villa in Albania. Radhima village, Vlor...

400 € per month
Exclusive villa for rent in Albania by AlbRealProperty. Radhima area is one of the most pi [more]
Exclusive villa for rent in Albania by AlbRealProperty. Radhima area is one of the most picturesque spots in the ba [more]
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora
Shitje

Mountain View One Bedroom Apartment Vlora

54.000 €
AlbRealProperty offers an exclusive apartment for sale with one bedroom, Albania. This  ap [more]
AlbRealProperty offers an exclusive apartment for sale with one bedroom, Albania. This  apartment is located in a h [more]
36
Rent in Albania Saranda
Qira

Rent Touristic Holiday Apartment Saranda

30 € to 60 €/day
Albania’s wonderful beauties can offer to a foreigner pleasant holidays. Our company offer [more]
Albania’s wonderful beauties can offer to a foreigner pleasant holidays. Our company offers the possibility of spen [more]
49
Rent Saranda
Qira

Rent Saranda. Property in Albania.

to 70 €/day
Rent Saranda, Holiday apartment, rent Albania. You are spoiled for choice if you decide to [more]
Rent Saranda, Holiday apartment, rent Albania. You are spoiled for choice if you decide to spend your holidays in t [more]
24
Rent in Albania
Qira

Holiday Apartment rent Saranda One Bedroom S...

22 € to 39 €/day
Saranda fascinates you with its beauty and attracts like a magnet with her seduction to sp [more]
Saranda fascinates you with its beauty and attracts like a magnet with her seduction to spend your wonderful holida [more]
22
Bougainville Bay Resort
Shitje

Bougainville Bay Resort. Apartment for Sale ...

85.000 €
  Bougainville Bay Resort. Saranda property sale Albania. Our company offers a two-be [more]
  Bougainville Bay Resort. Saranda property sale Albania. Our company offers a two-bedroom apartment for sale [more]
2 1 72.00 m2details
19
Real Estate in Saranda
Shitje

Real Estate in Albania. Exclusive sale right...

70.000 €
Real Estate in Saranda Two-bedroom apartment for sale in Saranda, Adria Residence. This is [more]
Real Estate in Saranda Two-bedroom apartment for sale in Saranda, Adria Residence. This is a new building built in [more]
19
Sale apartment, Saranda, Albania
Shitje

Sale apartment, Saranda, Albania.

57.800 €
Sale apartment, Saranda, Albania. Saranda is a unique southern beauty. With all the charac [more]
Sale apartment, Saranda, Albania. Saranda is a unique southern beauty. With all the characteristics to enjoy a peac [more]

Compare Listings