Your search results

Vile ne shitje ne Vlore.

399.000 €
shto te të preferuarat
744
Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania Villa in Albania

pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjirit të Vlorës, në Kanines. Larg nga zhurma e qytetit dhe ofron një privacy të plotë ndaj pronarëve të mundshëm. Ajo është vetëm pesë kilometra nga qendra e qytetit, por ju do të keni ndjesinë e të jetuarit në botën tuaj në këtë vilë në Shqipëri. Kjo është një ndërtim me cilësi shumë të lartë dhe vëmendje është treguar për çdo detaj. Me pamje mahnitëse e detit dhe gjirit të Vlorës, në pjesën e përparme dhe malit të Shashica në shpinë dhe i rrethuar nga të gjelbër të pemëve të ullirit dhe bimësi mesdhetare, kjo pronë premton ditë të lumtura relaksuese për blerësit e saj të mundshëm. Ju mund të gëzojnë muzg nga ballkonet shumta apo të pushojnë nga pishinë dhe gëzojnë 300 ditë në vit të ditëve me diell në Vlorë. Ju mund të mirëpritur mysafirët tuaj në dhomat e shumta të vilës në Shqipëri dhe ende të ndiheni rehat nje kenë intimitetin. Çdo gjë është e përfshirë në çmimin e vilës për shitje në Shqipëri, mobilje, mjete, shtëpi qen, pajisje palestër, vende në natyrë dhe karrige. Çdo gjë e cilësisë më të mirë dhe të zgjedhur me shije të mira. Të gjithë rreth vilës janë mbjellë nga pronarët pemë portokalli, ullinj, palma dhe bimë të tjera të Mesdheut karakteristike. Ju mund të kultivojnë perimet tuaja si pronarët aktuale që kalojnë pasdite relaksuese duke u kujdesur për kopshtin tuaj. Ka edhe dy persona të punësuar nga pronarët që të kujdeset për pastrimin e vilës dhe vepra të tjera të mirëmbajtjes. Të ndjehen të lirë për të kontaktuar agjentëve tanë në çdo kohë për të vizituar këtë pronë hollë dhe të jetë i sigurt për të vizituar vilë tuaj ideal në Shqipëri. Agjentët tanë do të ju ndihmojë me të gjitha informatat dhe mbështetjen për një transaksion të sigurt të pronësisë dhe gjithashtu ju ofron të kujdeset për pronën tuaj me shërbimet tona pas-shitjes.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4606
Çmimi: 399.000 €
Siperfaqja: 360 m2
Property Lot Size: 1.500 m2
Dhoma: 9
Dhoma Gjumi: 4
Banjo: 5
Viti I Ndërtimit: 2013-05-01
Garages: 2
Garage Size: 70 m2
Kati I Prones: +3
Katet E Nderteses: 3
Basement: 30m2
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
SWIMMING POOL OUTDOOR
MARKET AND SHOPS NEARBY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
CENTRAL HEATING AND AIR CONDITIONING
GARAGE INCLUDED IN THE PRICE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

18

Prona ne shitje ne Vlore. Vile ne shitje ne ...

130.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje vile dy kateshe te vendosur ne kodrat perreth ...
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje vile dy kateshe te vendosur ne kodrat perreth ...
22 240 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto