Your search results

Vila me qera. Radhime,Vlore

400 € per month
,
shto te të preferuarat
265
rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania rent vila in Albania

 

AlbRealProperty ju ofron kete vile me qera ne Radhime,Vlore.

Kjo eshte nje prone eksluzive e AlbRealProperty dhe krejt e vecante ne llojin e saj. Vila me qera ndodhet ne pjesen e vjeter te fshatit te Radhimes dhe ofron nje pamje mahnitese te gjirit te Vlores dhe dhe maleve perreth. Vila ka dy kate, nje sallon/kuzhine dhe tre dhoma gjumi me tre banja. Pervec kesaj ne vile ndodhet dhe nje garazh i bollshem bashke me nje oborr te gjelberuar. Por cfare e ben kete vile me qera te vecante eshte tarraca ose veranda e saj e bollshme, ne te cilen ndodhen shezlonget dhe tavolinat per te shijuar sa me mire pamjen e mrekullueshme dhe freskine e pasditeve qe shoqeron perendimet e magjishme.

Ne vilen me qera ndodhen cdo gje qe ju nevojitet per te kaluar pushimet tuaja dhe duke bere me komod qendrimin aty. Kuzhina eshte e pajisur me se miri dhe vila me qera eshte mobiluar me shije te holle. Gjithcka e siguruar nga nje system alarmi funksional.

Zona e Radhimes perbehet nga dy pjese, zona e detit, ne te cilen ndodhen baret, plazhet, hotelet e resorantet dhe zona e fshatit Radhime e cila ndodhet ne kodrat mbi gjirin e Vloresdhe  vetem pak minuta me makine nga rruga nacionale dhe bregu I detit. Fshati I Radhimes eshte nje vend I qete dhe mikprites dhe banoret e tij jane shume te disponueshem ndaj vizitoreve dhe turisteve. Aty ju do te ndiheni si ne shtepine tuaj dhe do te deshironi te riktheheni serish spo tju krijohet mundesia.

Agjensia jone do tju jap gjithe mbeshtetjen e nevojshme gjate qendrimit ne vilen me qera. Ne mund tju ofrojme lehtesira transporti apo tju ofrojme informacion per zonen dhe vendet qe mund te vizitoni.

Per qera pushimesh

Qendrimi minimal          5 dite

Shtator – Qershor     45 Euro/dite

1-20 Korrik                      50 Euro/dite

21.o7-20.08                 55 Euro/dite

21.08-31.08                  50 Euro/dite

Qyteti:
Zonë:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4674
Çmimi: 400 € per month
Siperfaqja: 139 m2
Property Lot Size: 300 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Banjo: 3
Viti I Ndërtimit: 2016-08-01
Garages: 1
Garage Size: 20
Katet E Nderteses: 2

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto