click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Vila for sale in Vlora. Great opportunity.

380.000 €
Favorite
Your search results
vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001 vila for sale in Vlora001

Overview

  • Updated On:
  • May 3, 2019
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Garages
  • 280.00 m2
  • Year Built: 2012

Property Description

Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.

City:
Area:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5183
Price: 380.000 €
Property Size: 280.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Viti i Ndërtimit: 2012
Katet e Nderteses: 2

Similar Listings

42
Villa in Albania
Shitje

Vile ne shitje ne Vlore.

399.000 €
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të [more]
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir [more]
4 5 360.00 m2details
18
Shitje
sold

Prona ne shitje ne Vlore. Vile ne shitje ne ...

130.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje vile dy kateshe te v [more]
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje vile dy kateshe te vendosur ne kodrat perreth [more]
2 2 240.00 m2details

Compare Listings