click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

AlbaRealProperty ofron per shitje 5000 m2 toke ne Radhime Vlore

600.000 €
Radhime,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • February 20, 2017
  • 5,000.00 m2

Property Description

AlbaRealProperty ofron per shitje 5000 m2 toke ne Radhime Vlore. Toka ka pamje te mrekullueshme deti dhe ndodhet afersisht 100 metra nga bregu dhe rruga nacionale qe te con ne Llogara. Toka eshte e pertatshme per ndertimin a nje hoteli apo vila luksoze. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone.

Address: Radhime
City:
State/County:
Zip: 9403
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 861
Price: 600.000 €
Property Size: 5,000.00 m2

Similar Listings

8
Shitje

Toke ne shitje ne Radhime, Vlore.

266.490 €
Toke ne shitje ne Radhime, Vlore AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron [more]
Toke ne shitje ne Radhime, Vlore AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron për shitje 2961 metër / k [more]
2,961.00 m2details
9
Shitje

Prona ne shitje ne Vlore. Toke ne shitje ne ...

270.000 €
AlbReal Property ofrohen për shitje 3000 metra katrorë tokë në Radhime, Vlore. Prona është [more]
AlbReal Property ofrohen për shitje 3000 metra katrorë tokë në Radhime, Vlore. Prona është e vendosur 200 metra nga [more]
3,000.00 m2details
14
Shitje
hot deal

Toke ne shitje ne Radhime,Vlore.

120.000 €
Toke ne shitje ne Radhime,Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty  ofron ne shitje nje [more]
Toke ne shitje ne Radhime,Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty  ofron ne shitje nje parcele toke ne Radhime. [more]
1,850.00 m2details

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)