Your search results

Toke ne shitje ne Radhime, Vlore.

266.490 €
Radhime,
shto te të preferuarat
1631

Toke ne shitje ne Radhime, Vlore

AlbRealProperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron për shitje 2961 metër / katror të tokës në Radhime, Shqipëri.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Radhime
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9403
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 852
Çmimi: 266.490 €
Siperfaqja: 2.961 m2

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12

AlbaRealProperty ofron per shitje 5000 m2 to...

600.000 €
AlbaRealProperty ofron per shitje 5000 m2 toke ne Radhime Vlore. Toka ka pamje te mrekullueshme deti dhe ndodhet af ...
AlbaRealProperty ofron per shitje 5000 m2 toke ne Radhime Vlore. Toka ka pamje te mrekullueshme deti dhe ndodhet af ...
5.000 m2full info

Prona ne shitje ne Vlore. Toke ne shitje ne ...

270.000 €
AlbReal Property ofrohen për shitje 3000 metra katrorë tokë në Radhime, Vlore. Prona është e vendosur 200 metra nga ...
AlbReal Property ofrohen për shitje 3000 metra katrorë tokë në Radhime, Vlore. Prona është e vendosur 200 metra nga ...
3.000 m2full info
14
hot deal

Toke ne shitje ne Radhime,Vlore.

120.000 €
Toke ne shitje ne Radhime,Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty  ofron ne shitje nje parcele toke ne Radhime. ...
Toke ne shitje ne Radhime,Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty  ofron ne shitje nje parcele toke ne Radhime. ...
1.850 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto