click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

32.760 €
Rruga Aleksander Moisiu ,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • May 26, 2016
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 50.40 m2
  • Year Built: 2013-10-03

Property Description

Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta me makine larg qendres. Mirembajte e residences nga kompania ndertuese si dhe cilesi shume e larte ndertimi. Kontaktoni me agjentet tane per te vizituar kete prone.

Address: Rruga Aleksander Moisiu
City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 3754
Price: 32.760 €
Property Size: 50.40 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2013-10-03
Kati i Prones: 2
Katet e Nderteses: 4

Similar Listings

10
Shitje

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin ...

30.680 €
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te [more]
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon [more]
1 1 47.20 m2details
21
Shitje

Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne V...

33.000 €
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofro [more]
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apar [more]
1 1 40.00 m2details
Invest in Real Estate in Albania
Shitje
sold

Prona ne shtitje ne Vlore. Apartament-studio...

23.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne [more]
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte [more]
1 1 38.00 m2details
13
Shitje

Apartament-Studio ne shitje 100 metra larges...

23.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament-studio ne [more]
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament-studio ne Rahime, Vlore. Ndertimi [more]
1 1 32.00 m2details

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)