click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet apartament me hapsire te bollshme me dy dhoma gjumi në lungomare ne Vlorë..

110.700 €
murat Terbaci, ,
Favorite
Your search results
hot deal
apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale. apartment in Vlora promenade for sale.

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020
  • Year Built: 2012-02-29

Property Description

Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje.
E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament në shëtitoren Vlorë Is
mundësi e shkëlqyeshme dhe ka potencial të madh si investim për të tashmen dhe të ardhmen. Kjo është
një mundësi unike për të blerë një pronë me parametrat e çmimeve të viteve më parë, Vetëm 900 Euro
për metër katror për një apartament me pamje nga deti është të paktën 100 Euro për metër katror nën treg
çmimet. Kjo shitje për këtë apartament në shëtitoren Vlorë është në dispozicion për një kohë të shkurtër dhe ne
sugjeroni të mos e humbni këtë mundësi të ofruar nga rrjeti ynë i agjentëve.
Vendndodhja.
Apartamenti ndodhet në shëtitoren e Vlorës, Vetëm dhjetë minuta më këmbë nga qendra e re e qytetit
dhe bulevardi kryesor ku ndodhen të gjitha institucionet dhe shërbimet kryesore financiare.
ndërtimi është vetëm përtej rrugës nga plazhi. Kjo pjesë e plazhit ka karakteristika të
Deti Adriatik, është plazh me rërë dhe jo i thellë. Në ndërtesë ka parking privat të siguruar, nëse
kurs shtesë shtesë.
Ndërtesa
Ndoshta një nga ndërtesat më të mira në qytet me izolim akustik dhe termik vetëm për tu përmendur
diçka. Ky apartament i gjerë është i orientuar drejt jugut, duke u ndriçuar gjatë gjithë ditës
nga dielli mesdhetar. Dhoma te bollshme, dy ballkone, të dy me pamje nga deti. dy
banjo njëra prej të cilave brenda njërës nëse dhomat e gjumit. Ushqimi i gjerë dhe zonat e jetesës.
përreth
Ka një supermarket aty pranë, vetëm 50 metra larg ndërtesës. Sa i përket barit dhe restoranteve
do të jeni të prishur për zgjedhje. Restorantet moderne dhe restorantet italiane janë thjesht
në katin e poshtëm.
Kjo është ndërtesa ku ndodhet konsullata italiane në mënyrë që rrethuesit të na mbajnë nën kujdes
mbikëqyrje duke siguruar një siguri kaq shtesë për banorët e ndërtesës, duke qenë kështu një nëse
zona më të sigurta në shëtitore.
Mos ngurroni të na kontaktoni për të vizituar këtë apartament në shëtitoren e Vlorës.

Address: murat Terbaci
City:
Area:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 5268
Price: 110.700 €
Viti i Ndërtimit: 2012-02-29

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

240.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]
Shitje

Okazion! Apartament qe mund te transformohet...

55.000 €
Apartamen qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare [more]
Apartamen qe mund te transformohet ne dyqan ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ne krah [more]
2 1 70.00 m2details

Compare Listings