Your search results

Shtepi e vjeter ne shitje ne Radhime, Vlore.

125.000 €
Radhime,
shto te të preferuarat
2064

Shtepi e vjeter ne shitje nga AlbRealProperty. Shtepia ndodhet ne nje pozicion mjaft te privilegjuar, me pamje te mrekullueshme deti dhe ne ane te rruges kryesore te fshatit. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone.

Adresa: Radhime
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9403
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 875
Çmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 92 m2
Property Lot Size: 300 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 1945-08-13
Katet E Nderteses: 2
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
PARKING AREA

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Vlora, zona Uj...

110.000 €
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipë ...
Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kjo shtëpi për shitje në Shqipë ...
21 120 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto