Your search results

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
shto te të preferuarat
202
real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania real estate in Albania

Prona në shitje.

I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . Kontaktoni agjentët tanë në Vlorë për më shumë informacion ose shpenzoni pak kohë për të vizituar këto prona ne shitje në Shqipëri, të vendosur shumë afër plazhit te  Vilave në bregdetin e bukur të Vlorës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtese shumë afër perfundimit. Nëse jeni të interesuar në prona ne ashitje në Shqipëri, sigurohuni që të mos e humbni këtë mundësi të mrekullueshme për të bërë tuajin ky apartament me pamje deti të përsosur dhe pamje mali. pamje mbresëlënëse nga deti nga ballkoni dhe dhoma gjumi dritare të është gjithmonë më të mirë, nëse jeni duke kërkuar për një pasuri të patundshme në Shqipëri, vlera e te ciles rritet dita dites. I rrethuar nga të ngjyra e gjelbër e ullirit dhe pemëve te  portokallit dhe ngjyra e thellë blu të detit, prona është e vendosur vetëm 100 metra në distancë nga plazhi i bukur dhe I paster si  kristal I vilave . Ky është një plazh me guralec dhe  shkëmbor sapo kalon tunelin, ku ujërat e ëmbël të freskëta që vijnë nga malet takohen me detin. Kjo është një nga pikat ​​më të njohura për turistët dhe vendasit. Ekziston edhe një pishinë Brenda objektit të cilen ju mund të shijoni në çdo kohë të ditës. Prona ne shitje ndodhet 3 kilometra nga qendra e qytetit të Vlorës dhe është e vendosur në zonën e “ujit të ftohtë”. Në rezidencën ka edhe garazhe për shitje. Ne jemi të gatshëm për të kënaqur interesin tuaj ose kuriozitet për çdo hollësi që ju mund të duhet të dini në lidhje me procesin e transaksionit të pronës ose për pasurite e patundshme në Shqipëri. Ne do t’ju ofrojë të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me procedurat, si procedurave ligjore të bankave dhe zhvillimin e tregut të pasurive të patundshme në Shqipëri në vitet e fundit dhe parashikimet në të ardhmen bazuar në të dhënat aktuale të lëshuar nga autoritetet zyrtare të pasurive të patundshme në Shqipëri. Çdo gjë do të jetë e qartë, e thjeshtë dhe të shpejtë në qoftë se ju do të keni në anën tuaj kompaninë tonë dhe agjentëve tanë profesionale të shumë vite përvojë në prona ne shitje në Shqipëri.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4724
Çmimi: 59.500 €
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
SWIMMING POOL OUTDOOR
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
GREEN AREAS
BUILDING STATUS UNDER CONSTRUCTION
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto