Your search results

Pamje nga deti, apartament me qera ne Sarande.

40 € to 80 €/day
Rruga Gjergj Araniti,
shto te të preferuarat
1829
Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent Apartment for Rent

Pamje nga deti, apartament me qera ne Sarande. Apartamenti me qera ne Sarande ka dy dhoma gjumi dhe ndodhet ne nje zote shume te qete te qytetit,  me pamje te vecanta mahnitese te detit nga veranda e tij. Ky apartament akomodon 5+1 persona dhe eshte komplet i mobiluar me gjithshka te nevojshme per te kaluar pushime fantastike ne bregdetin e Jonit.

Adresa: Rruga Gjergj Araniti
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3152
Çmimi: 40 € to 80 €/day
Siperfaqja: 170 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 5
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto