Your search results

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Rruga Gjergj Araniti,
shto te të preferuarat
1659
Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda Rent in Saranda

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshme ne qytetin e Sarandes. Ky apartament ka dy dhoma gjumi, ofron pamje deti si dhe akomodon 5+1 persona. Per me shume info kontaktoni agjentet ne terren te kompanise tone.

Adresa: Rruga Gjergj Araniti
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3274
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 120 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 6
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto