Your search results

Qera ne Sarande. Apartamente pushimi Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Rruga Lefter Talo,
shto te të preferuarat
1434

Qera ne Sarande. Apartamente pushimi Shqiperi. Kompania jone ofron me qera ne nje apartament te mobiluar ne vijen e pare, jo shume larg qendres dhe vetem pak metra larg detit. Gjate mbremjeve mund te shijoni flladin dhe aromen e detit gjate ecjes ne shetitoren perballe. Apartamenti ofron akomodim per 3 persona si dhe mundesine e nje krevati shtese nese eshte e nevojshme.

Adresa: Rruga Lefter Talo
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2896
Çmimi: 33 € to 70 €/day
Siperfaqja: 72 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-05-01
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
WATER FRONT
BALCONY
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dominika Frąckowska

Sales representatives in Poland
+48 60 252 1892
dominika@albrealproperty.com

Me Kontakto