Your search results

Qera ne Shqiperi. Apartament me pamje deti me qera ne Vlore.

250 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1133

Qera ne Shqiperi. Apartament me pamje deti me qera ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron me qera nje apartament me nje dhome gjumi dhe pamje deti ne kompleksin Oslo ne Vlore. Apartamenti me qera eshte i mobiluar dhe mund te akomodoje deri ne 3 persona. Kompleksi eshte vetem 30 metra nga deti dhe eshte i organizuar teper mire. Ne kompleksin Oslo do te gjeni bare, restorante si dhe plot ambjente te tjera pushimi ku ju mund te kaloni kohen me familjen ose miqte tuaj.

Qera afatgjate, cmimi 250 euro/muaj

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1160
Çmimi: 250 €
Siperfaqja: 65 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
SURVEILLANCE
PARKING AREA
PLAYGROUND
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

22
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
22 145 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto