click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande.

30 € to 60 €/day
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
Favorite
Your search results
Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020

Property Description

Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande.

Bukuritë shqiptare janë të mrekullueshme për t’ju ofruar pushime të këndshme. Kompania jonë ofron mundësinë e realizimit të këtyre pushimeve në peisazhin e bukur  të Sarandës me apartamente fantastike. Apartament me nje dhome gjumi  i  kompletuar sipas standarteve  modern. Apartamenti ndodhet në katin  e pare dhe ofron  të gjitha kushtet e nevojshme dhe të domosdoshme. Kuzhinë, televizor, makinë larëse, kondicioner, internet, satelit. Largësia e ketij apartamenti  nga deti është vetëm 10 metra. Pamje të mrekullueshme si dhe nje lulishte përpara ku mund  të qetësohesh në freskinë e mbrëmjes. Saranda, Magjepëse dhe tërheqëse qëndron e gatshme për argëtime dhe çlodhje pa fund. Pamja kaltëroshe e detit ndihet ngado. Vëndet turistike që joshin vizitorët janë të panumërta dhe pse ndoshta i ke vizituar më parë, pamjet e tyre të bëjnë kureshtar që t’i  vizitosh përsëri e përsëri me një kureshtje, si një fillestar. Argëtimet dhe sportet e ndryshme nuk mungojnë dhe mbi të gjitha gatimet tradicionale janë të parezistueshme. Peshku i freskët është dominant nëpër tryezat e gatimit. Atë mund ta blesh edhe drejtëpërdrejtë nga varkat e peshkatarëve herët në mëngjes, shoqëruar nga freskia e valëve të detit, që duken të qeta pas një nate të hedhur mbrapa. Saranda është qytet që të ofron kënaqësi dhe relaksim. Vendet e saj për t’u vizituar janë të shumta. Kompania jonë ofron plot aktivitete të ndryshme për t’i bërë këto pushime edhe më interesante. Shëtitje me kalë, hedhje me parashutë, shëtitje me varkë e plot e plot aktivitete të tjera që për  t’i zbuluar dhe për të mësuar më shumë duhet  të bëheni pjesë e këtyre pushimeve të ofruara. Organizohen koncerte të ndryshme gjatë mbrëmjeve. Jeta në këtë qytet  është dinamike dhe ka për të ofruar shumë më shumë nga çfarë  mendojmë apo imagjinojmë dhe kompania jonë është ajo që i ofron dhe t’i plotëson  këto kushte ,për të patur pushime që do t’ju mbesin në kujtesë.

Qera ne Shqiperi

Address: Rruga Turizem-Kanali Çukes
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 3053
Price: 30 € to 60 €/day
Kati i Prones: 2

Similar Listings

31
one bedroom for rent in Saranda
Qira

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe [more]
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba [more]
1 1 45.00 m2details
21
Qira

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob [more]
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje [more]
1 1 65.00 m2details
24
Qira

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi [more]
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar [more]
2 2 105.00 m2details
26
Qira

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente m [more]
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri