Your search results

Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande.

30 € to 60 €/day
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1944
Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent Apartment for rent

Qera ne Shqiperi. Apartament me qera ne Sarande.

Bukuritë shqiptare janë të mrekullueshme për t’ju ofruar pushime të këndshme. Kompania jonë ofron mundësinë e realizimit të këtyre pushimeve në peisazhin e bukur  të Sarandës me apartamente fantastike. Apartament me nje dhome gjumi  i  kompletuar sipas standarteve  modern. Apartamenti ndodhet në katin  e pare dhe ofron  të gjitha kushtet e nevojshme dhe të domosdoshme. Kuzhinë, televizor, makinë larëse, kondicioner, internet, satelit. Largësia e ketij apartamenti  nga deti është vetëm 10 metra. Pamje të mrekullueshme si dhe nje lulishte përpara ku mund  të qetësohesh në freskinë e mbrëmjes. Saranda, Magjepëse dhe tërheqëse qëndron e gatshme për argëtime dhe çlodhje pa fund. Pamja kaltëroshe e detit ndihet ngado. Vëndet turistike që joshin vizitorët janë të panumërta dhe pse ndoshta i ke vizituar më parë, pamjet e tyre të bëjnë kureshtar që t’i  vizitosh përsëri e përsëri me një kureshtje, si një fillestar. Argëtimet dhe sportet e ndryshme nuk mungojnë dhe mbi të gjitha gatimet tradicionale janë të parezistueshme. Peshku i freskët është dominant nëpër tryezat e gatimit. Atë mund ta blesh edhe drejtëpërdrejtë nga varkat e peshkatarëve herët në mëngjes, shoqëruar nga freskia e valëve të detit, që duken të qeta pas një nate të hedhur mbrapa. Saranda është qytet që të ofron kënaqësi dhe relaksim. Vendet e saj për t’u vizituar janë të shumta. Kompania jonë ofron plot aktivitete të ndryshme për t’i bërë këto pushime edhe më interesante. Shëtitje me kalë, hedhje me parashutë, shëtitje me varkë e plot e plot aktivitete të tjera që për  t’i zbuluar dhe për të mësuar më shumë duhet  të bëheni pjesë e këtyre pushimeve të ofruara. Organizohen koncerte të ndryshme gjatë mbrëmjeve. Jeta në këtë qytet  është dinamike dhe ka për të ofruar shumë më shumë nga çfarë  mendojmë apo imagjinojmë dhe kompania jonë është ajo që i ofron dhe t’i plotëson  këto kushte ,për të patur pushime që do t’ju mbesin në kujtesë.

Qera ne Shqiperi

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3053
Çmimi: 30 € to 60 €/day
Siperfaqja: 65 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 2
SEA VIEW
BEACH FRONT
WATER FRONT
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GREEN AREAS
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba ...
11 45 m2full info

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje ...
11 65 m2full info

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar ...
22 105 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto