Your search results

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
Oslo residence,
shto te të preferuarat
207
rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania rent apartment in Albania

AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky është një apartament me nje dhomë gjumi i vendosur në katin e tretë të kompleksit Oslo, blloku nje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe është i orientuar në drejtim të lindjes. Ka mjaft hapësirë ​​atë dhomen e ndjenjes dhe zona e ngrenies. Ky është një ndërtim me cilësi shumë të mirë duke patur izolim termik dhe akustik, i cili do të bëjë qëndrimi juaj më të rehatshme në qoftë se kjo do të jetë banesën tuaj me qira në Shqipëri. Ndërtesa gjithashtu mirembahet nga kujdestaret e objektit . Ambientet e perbashketa pastrohen çdo ditë dhe survejimi njëzet e katër orë në ditë  bën qëndrimit tuaj atje të sigurt. Rezidenca, edhe pse ndodhet rreth 1,5 kilometra nga qendra e re e qytetit te Vlores, i ka të gjitha shërbimet e nevojshme gjatë gjithë vitit. Ndodhen dyqane, supermarkete, bare, restorante një piceri në territorin e kompleksit. Nëse ju vendosni të merrni me qira apartament në Shqipëri, kjo do të jetë një nga zgjidhjet më të mira duke qenë vetëm 60 metra nga plazhi dhe të vendosura në qendër të shetitores së re të Vlorës. Nuk ka vetem një plazh me rërë në afërsi të banesës, por në disa minuta larg më këmbë ju do të gjeni edhe plazhet shkëmbore apo me guralecë.

Qira Apartament në Shqipëri

Kjo zonë e njohur edhe si Uji i Ftohte është zona turistike e qytetit të Vlorës. Kjo është një nga zonat më të njohura në Shqipëri dhe është duke u përmirësuar çdo ditë. Nëse ju merrni me qira apartament në Shqipëri me kompaninë tonë Tarifa jonë agjensise do të jetë 50% e parë të pagesës qirase se muajit të klientit dhe 30% për pronarin. Ne do t’ju ndihmojë gjatë tërë procesit dhe më tej ju merrni me qira apartament në Shqipëri. YFeedback-u  juaj pozitiv është vendimtar në përpjekjen tonë për të ofruar shërbime më të mira të pasurive të patundshme në Shqipëri. Agjentët tanë në terren do të jetë gjithmonë aty për të mbështetur ju dhe për të shmangur ndonjë shqetësim te zakonshem per ata qe jetojnë jashtë vendit. Qira apartamenti në Shqipëri me AlbRealProperty, ne ofrojmë shërbime më të mira për klientët ndërkombëtarë në Shqipëri.

Adresa: Oslo residence
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4765
Çmimi: 250 € per month
Siperfaqja: 82 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2010-06-01
Kati I Prones: +3

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

22
property rent in Albania

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona ...

200 € per month
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit. AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipë ...
22 145 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto