Your search results

Real Estate në Sarandë, Shqipëri. Të drejtat ekskluzive për shitje Rezidenca.

70.000 €
Rruga Bilal Golemi,
shto te të preferuarat
2081

Apartamente me nje ose dy dhoma gjumi ne Sarande. Ndertesa Adria, cilesi e larte ndertimi. Apartamenti ne shitje ndodhet ne jug te Sarandes ne nje zone te qete dhe ofron pamje panoramike. Vetem 5 minua ne kembe nga shetitorja e qytetit dhe 2 minuta nga plazhi me i afert. Vende parkimi ne shitje. Paketa mobilimi opsionale sipas kerkesave .

Adresa: Rruga Bilal Golemi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2000
Çmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 98 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-01-01
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto