Your search results

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzive për shitje Adria

70.000 €
Rruga Bilal Golemi,
shto te të preferuarat
2717

Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. Kjo ndërtesë është një ndërtesë e re e ndërtuar në janar të vitit 2015. E ndërtuar sipas standarteve të larta dhe me cilësi të jashtëzakonshme nga ndertues me eksperience. Kjo ndërtesë ofron lloje të ndryshme apartamentesh me një apo me dy dhoma gjumi. Saranda është një qytet turistik me bukuri të papërshkruar dhe ka vende të mahnitshme. Pikërisht kjo residence ndodhet në pjesën jugore te ketij qyteti, në një pjesë të qetë dhe me pamje nga gjiri i Sarandës si dhe nga ishulli i Korfuzit. Çdo gjë e përshkruar me fjalë është e paktë. Ndodhet 5 minuta larg nga shëtitorja e qytetit dhe 2 minuta nga plazhi më i afërt. Ka një mundësi lëvizjeje që nuk të lodh apo të të shkaktojë mundim. Mund të dalësh lehtë për në dyqane, bare dhe restorante. Risidenca Adria ofron edhe vende parkimi në shitje. Të gjitha këto, të mbështjella me bukurinë e qytetit, me freskinë e detit të kaltërt dhe me vendet turistike që janë mahnitëse, të bëjnë të mendosh se ja vlen të financosh dhe të jetosh pikërisht këtu. Saranda ka nje pozicion fantastik, vetem 25 minuta ju ndajne nga ishulli i Korfuzit. Apartamenti nuk është i mobiluar, por kompania jonë ofron mundësinë e mobilimit duke patur arkitektët dhe dizenjuesit më të mire që e bëjnë arredime sipas gustove dhe shijeve tuaja. Pra çdo gjë në mënyrën më të mirë të mundshme per ju. Çdo gjë në mënyrë perfekte dhe të gjitha këto i ofrohen nga kompania jonë AlbRealProperty e cila ka të drejtën ekskluzive të shitjes te apartamenteve dhe parkimeve në këtë ndërtesë. Per me teper informacion rreth kesaj prone ne Shqiperi, ju mund te kontaktoni kompanine tone ose agjentet perkates te qytetit te Sarandes.

Shitje apartamentesh Sarande

Adresa: Rruga Bilal Golemi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 1978
Çmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 103 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-10-01
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 7
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto