click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search

0 € to 600.000 €

we found 0 results

Real Estate në Shqipëri. Të drejtat ekskluzive për shitje Adria

70.000 €
Rruga Bilal Golemi,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020
  • Year Built: 2015-10-01

Property Description

Shitje apartamentesh Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi dhe me pamje deti për shitje në Sarandë Adria Residence. Kjo ndërtesë është një ndërtesë e re e ndërtuar në janar të vitit 2015. E ndërtuar sipas standarteve të larta dhe me cilësi të jashtëzakonshme nga ndertues me eksperience. Kjo ndërtesë ofron lloje të ndryshme apartamentesh me një apo me dy dhoma gjumi. Saranda është një qytet turistik me bukuri të papërshkruar dhe ka vende të mahnitshme. Pikërisht kjo residence ndodhet në pjesën jugore te ketij qyteti, në një pjesë të qetë dhe me pamje nga gjiri i Sarandës si dhe nga ishulli i Korfuzit. Çdo gjë e përshkruar me fjalë është e paktë. Ndodhet 5 minuta larg nga shëtitorja e qytetit dhe 2 minuta nga plazhi më i afërt. Ka një mundësi lëvizjeje që nuk të lodh apo të të shkaktojë mundim. Mund të dalësh lehtë për në dyqane, bare dhe restorante. Risidenca Adria ofron edhe vende parkimi në shitje. Të gjitha këto, të mbështjella me bukurinë e qytetit, me freskinë e detit të kaltërt dhe me vendet turistike që janë mahnitëse, të bëjnë të mendosh se ja vlen të financosh dhe të jetosh pikërisht këtu. Saranda ka nje pozicion fantastik, vetem 25 minuta ju ndajne nga ishulli i Korfuzit. Apartamenti nuk është i mobiluar, por kompania jonë ofron mundësinë e mobilimit duke patur arkitektët dhe dizenjuesit më të mire që e bëjnë arredime sipas gustove dhe shijeve tuaja. Pra çdo gjë në mënyrën më të mirë të mundshme per ju. Çdo gjë në mënyrë perfekte dhe të gjitha këto i ofrohen nga kompania jonë AlbRealProperty e cila ka të drejtën ekskluzive të shitjes te apartamenteve dhe parkimeve në këtë ndërtesë. Per me teper informacion rreth kesaj prone ne Shqiperi, ju mund te kontaktoni kompanine tone ose agjentet perkates te qytetit te Sarandes.

Shitje apartamentesh Sarande

Address: Rruga Bilal Golemi
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 1978
Price: 70.000 €
Viti i Ndërtimit: 2015-10-01
Kati i Prones: 6
Katet e Nderteses: 7

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri