click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament ne Sarande. Apartament me pamje deti ne Sarande.

to 70 €/day
Rruga Lefter Talo,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • December 26, 2020
  • Year Built: 2015-05-01

Property Description

Apartament ne Sarande. Apartament me pamje deti ne Sarande.

Qyteti i bukur i Sarandës na ofron zgjedhje  të mrekullueshme për të kaluar pushime të paharruara ne apartamentet e saj luksoze me pamje nga deti dhe jo larg tij. Ketu do te keni mundësinë e shijimit  të muzgjeve përrallore. Kompania jone ju ofron nje apartament teresisht te mobiluar sipas standarteve të kohës dhe me të gjitha mjetet e nevojshme. Apartamenti ka një pozitë që mund të shijosh çdo lëvizje  pa ndjerë lodhje. Në apartament ka kondicioner, internet, televizor të kohës, makinë larëse dhe kuzhina është e kompletuar  në formë të jashtëzakonshme. Ky qytet të ofron kënaqësinë e paprovuar më parë me plot kuptimin e fjalës. Ne qytet organizohen koncerte dhe aktivitete nga më të ndryshmet. Kompania AlbRealProperty mund t’ju ofroje ture nga me te ndryshmit si  gara me kuaj, hedhje me parashut, Jeep Safari e plot e plot të tjera. Apartamenti ka nje dhome gjumi dhe është i përshtatshëm për kater persona , por me nje krevat shtesë mund te akomodoje edhe pese persona. Apartamenti është i rrethuar nga bare restorante dhe supermarket të ndryshme. Të gjitha këto janë në distanca  tepër të vogla. Sigurisht të gjitha këto mund t’i shijojmë veç në qytetin e bukur të Sarandës dhe në apartamentet  luksoze të saj. Të gjithë kësaj pamjeje nuk i mungon as kuzhina tradicionale me prodhimet e mrekullueshme dhe të freskëta të detit. E pra asgjë për t’i munguar një pushimi relaksues, çlodhës  dhe atraktiv. Këtij qyteti nuk i  mungon kultura dhe mikpritja e ngrohtë vendase. Vëndet që ka për tu vizituar janë tepër të bukura dhe interesante. Çdo gjë është e mbështjellë me pëlhurën e bukurisë dhe qetësisë. Shqipëria  është vend mahnitës me qytete të mrekullueshme dhe me arkitekturë të veçantë dhe një nga këto qytete është pikërisht qyteti i Sarandës. Apartamentet e saj ia vlen t’i frekuentosh dhe pse jo t’i shijosh, pushimet në to jane magjepsje, jane një kujtesë e përvojë e përkryer më vete për të mos u harruar.

Apartament ne Sarande

Address: Rruga Lefter Talo
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 2801
Viti i Ndërtimit: 2015-05-01
Kati i Prones: 8
Katet e Nderteses: 8

Similar Listings

31
one bedroom for rent in Saranda
Qira

Apartament me qera me nje dhome gjumi ne S...

30 € to 50 €/day
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe [more]
Apartament me nje dhome e kuzhine me qera ne Sarande. Apartament i mobiluar plotesisht qe ndodhet ne objektin Alba [more]
1 1 45.00 m2details
21
Qira

Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi.

33 € to 70 €/day
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mob [more]
Apartament me qera ne Sarande, Shqiperi. Ky apartament me pamje deti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje [more]
1 1 65.00 m2details
24
Qira

Apartament i mrekullueshem me pamje deti me ...

40 € to 80 €/day
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi [more]
Apartament i mrekullueshem me pamje deti me qera ne Sarande. Apartament me dy dhoma gjumi i mobiluar me qera ne Sar [more]
2 2 105.00 m2details
26
Qira

Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ...

33 € to 70 €/day
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente m [more]
Merr me qera ne Sarande. Apartament me qera ne Shqiperi. Kompania jone ofron apartamente me qera ne zona te ndryshm [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri