Your search results

Apartamente ne Vlore. Prona ne Vlore. Prona me qera ne Shqiperi.

200 € per month
shto te të preferuarat
193
property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania property rent in Albania

Apartament me siperfaqje te bollshme ne Vlore shume prane detit.

AlbRealProperty ofron këtë pronë me qera në Shqipëri. Këto janë dy apartamente një dhomë gjumi që mund të merren me qira së bashku ose veç e veç. Kjo është një mundësi e mirë për qera në Shqipëri, sepse apartamentet janë të mobiluara plotësisht dhe shumë afër plazhit. Apartamente me qera në Shqipëri kanë një sallë të përbashkët që lidh ato, por dyert të veçanta. Secili prej tyre është i pajisur me kuzhinë, dhoma dhe dhoma gjumi të kompletuara. Secili prej tyre ka ballkone te bollshme dhe pamje të pjesshme detit. Prona është në katin e katërt dhe ka një ashensor. sipas kërkesës, pronari mund të përfshijë një lidhje të shpejtë interneti ose TV kabllor. Apartamente me qira në Shqipëri janë të vendosur vetëm 1,5 kilometra distancën nga qendra e re e qytetit  dhe rreth 100 metra distancë nga plazhi. Zona është e mbushur me restorante, bare, dyqane dhe supermarkete. Ai është i afërt me shetitoren e re të Vlorës. Apartamentet janë të vendosura në nje objekt  të ndertuar  kohëve të fundit   dhe kanë çdo gjë të nevojshme për të bërë qëndrimi juaj të këndshme në kohe dimri dhe vere . Këto prona me qira në Shqipëri jane një ekskluzive e AlbRealProperty dhe ju mund të marrni me qira atë vetëm kontaktoni direkt agjentët tanë lokalë. Kompania jonë do t’ju mbështesë gjatë procesit të zgjedhjes se qiranë e pronës në Shqipëri dhe më gjerë. Ne ofrojmë zgjedhjen më të mirë të apartamenteve për qëndrime afatgjata me qira në Shqipëri. Në Vlorë ne kemi shumë mundësi të mira për çdo shije dhe buxhet. Vlora është një nga qytetet më të rëndësishme në Shqipëri dhe gjithashtu një nga më të bukur. Ajo ofron mundësi të pafund për ju që të shijoni si plazhe ranore dhe shkëmbore, bare, restorante dhe të gjitha elementet që perbejnë një qytet, por ajo është gjithashtu shumë afer me natyrën duke qene e rrethuar nga kodra e gjelbër dhe male. Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo informacion të mëtejshëm apo pyetje në lidhje me kete pronë ose të tjera prona me qera ne Shqiperi nga kompania jonë. Ne premtojmë zgjidhje për çdo kerkese per të marr me qira në Shqipëri.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4790
Çmimi: 200 € per month
Siperfaqja: 145 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2007-11-01
Kati I Prones: 4
SEA VIEW
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

19
rent apartment in Albania

Apartament me qera ne Vlore. Kompleksi Oslo.

250 € per month
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
AlbRealProperty ofron një mundësi shumë të mirë qoftë se të ju doni të merrni me qira apartament në Shqipëri, Ky ës ...
11 82 m2full info
17
Apartment for rent in Albania apartment in Vlora

Apartament me qera ne Vlore tek kompleksi Os...

22 €
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
AlbRealProperty ofron nje apartament me qera ne Vlore, Shqiperi. Ky apartament me një dhomë gjumi është i vendosur ...
11 70 m2full info
19

Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlor...

500 € per month
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
Apartament me qera ne Shqiperi. Qera ne Vlore. Albrealproperty ofron nje apartament ekskluziv me qera ne Vlore, Shq ...
22 151 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto