Your search results

Dy dhoma gjumi pozicionuar mirë apartament per shitje ne Sarande

85.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1523

Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Riviera, eshte nje ndertese e re me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Kjo ndertese eshte e pozicionuar shume mire ne pjesen jugore te qytetit me pamje te mrekullueshme mbi gjirin e Sarandes. Pese minuta larg qendres me makine dhe vetem 150 metra nga plazhi me i afert. AlbRealProperty ofron per ju nje apartament me dy dhome gjumi me pamje fantastike nga ballkoni. Apartamente te tille ne shitje ne Sarande ka ne katet 2-4-5-6.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2587
Çmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 85 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-06-01
Kati I Prones: 2-4-5-6
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto