Your search results

Prona ne shitje ne Sarande.

90.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
896

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa Riviera ne te cilen kompania jone ofron variante te ndryshme apartamentesh ne shitje ne Shqiperi. Pamje mbreselenese nga deti. Vetem pese minuta me makine nga qendra e qytetit dhe 150 metra nga plazhi. Apartamenti ne shitje ka pamje nga deti dhe dy dhoma gjumi.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2509
Çmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 100 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-06-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €