Your search results

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande.

75.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
shto te të preferuarat
1160

Shitje apartamentesh ne Shqiperi, Sarande. Ne pjesen jugore te Sarandes ndodhet ndertesa Riviera ne te cilen kompania jone ofron variante te ndryshme apartamentesh ne shitje ne Shqiperi. Pamje mbreselenese nga deti. Vetem pese minuta me makine nga qendra e qytetit dhe 150 metra nga plazhi. Apartament me pamje nga deti i mobiluar dhe me nje dhome gjumi ne shitje. Mobilimi eshte i perfshire ne cmimin e shitjes se apartamentit ne Sarande.

Adresa: Rruga Turizem-Kanali Çukes
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2553
Çmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2015-06-01
Kati I Prones: 2
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto