Your search results

Apartament ne shitje ne qender te Vlores, Shqiperi.

90.000 €
Pavaresia Square,
shto te të preferuarat
1220
sold

Apartament ne shitje ne qender  te Vlores, Shqiperi. Agjensia imobiliare Albrealproperty ofron ne shitje nje apartament me dy dhoma gjumi, i cili ndodhet ne qendren e re te Vlores, Shqiperi. Ky apartament ndodhet vetem pak minuta larg plazhit. Ndertim me cilesi shume te larte. Pamje deti nga apartamenti. Per te vizituar kete apartament ne shitje ne Vlore kontaktoni agjensine tone imobiliare ose agjentet tane imobiliare ne terren.

Adresa: Pavaresia Square
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9403
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2144
Çmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 122 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2015
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 11
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...