Your search results

Papafingo ne shitje ne Sarande.

410.000 €
Rruga Onhezmi,
shto te të preferuarat
1765

Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Papafingoja eshte e bollshme dhe ndodhet ne qender te qytetit. Tre dhoma gjumi, sallon, kuzhine me vete, dy banjo dhe tre ballkone. Nga veranda e apartamentit ka pamje nga deti si dhe mbi parkun e qytetit. Ndertese me cilesi te larte ndertimi nga ndertues me eksperience. 

Adresa: Rruga Onhezmi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2084
Çmimi: 410.000 €
Siperfaqja: 242 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2016-06-01
Kati I Prones: 7
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Ap...

100.000 €
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne ...
11 110 m2full info

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Trop...

140.000 €
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd ...
22 145 m2full info

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

125.000 €
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit ...
22 200 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto