click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Papafingo ne shitje ne Sarande.

410.000 €
Rruga Onhezmi,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • January 6, 2017
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Garages
  • 242.00 m2
  • Year Built: 2016-06-01

Property Description

Papafingo ne shitje ne Sarande. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Papafingoja eshte e bollshme dhe ndodhet ne qender te qytetit. Tre dhoma gjumi, sallon, kuzhine me vete, dy banjo dhe tre ballkone. Nga veranda e apartamentit ka pamje nga deti si dhe mbi parkun e qytetit. Ndertese me cilesi te larte ndertimi nga ndertues me eksperience. 

Address: Rruga Onhezmi
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 2084
Price: 410.000 €
Property Size: 242.00 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Viti i Ndërtimit: 2016-06-01
Kati i Prones: 7
Katet e Nderteses: 7

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
17
Shitje

Papafingo ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Ap...

100.000 €
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shq [more]
Riviera, nje ndertese me cilesi te larte ndertimi me apartamente ne shitje ne Sarande, Shqiperi. Pozicion i mire ne [more]
1 1 110.00 m2details
27
Shitje

Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Trop...

140.000 €
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Trop [more]
Papafingo ne Sarande. Apartamentet Sait Tropez. Papafingo ne shitje ne ndertesen Sait Tropez, Sarande, Shqiperi. Nd [more]
2 2 145.00 m2details
15
Shitje

Apartament Penthouse ne shitje ne Sarande.

125.000 €
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshm [more]
AlbRealProperty ofron per shitje nje apartament penthouse ne Sarande. Pamje e mrekullueshme deti dhe gjithe gjirit [more]
2 2 200.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri