Your search results

Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne qendër të qytetit të Sarandës.

72.000 €
Rruga Onhezmi,
shto te të preferuarat
1580

Shitet apartament ne Sarande me pamje deti. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Apartamenti eshte i bollshem ndodhet ne qender te qytetit dhe ka dy dhoma gjumi. Apartamentit ka pamje nga deti si dhe mbi parkun e qytetit. Ndertese me cilesi te larte ndertimi nga ndertues me eksperience.

Adresa: Rruga Onhezmi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2014
Çmimi: 72.000 €
Siperfaqja: 105 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012-06-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande.

11 45 m2
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
42.000 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 108 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
62.500 €

Apartament ne shitje ne Sarande. Prona ne Shqiperi.

22 120 m2
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
93.000 €