Your search results

Apartament per shitje ne Sarande – Qendra-Ville

78.000 €
Rruga Onhezmi,
shto te të preferuarat
1777

Prona ne Sarande. Apartament ne shitje. AlbRealProperty ofron ne shitje apartamente ne ndertesen Centre-Ville, Saranda. Apartamenti eshte i bollshem ndodhet ne qender te qytetit dhe ka dy dhoma gjumi. Apartamentit ka pamje nga deti si dhe mbi parkun e qytetit. Ndertese me cilesi te larte ndertimi nga ndertues me eksperience.

Adresa: Rruga Onhezmi
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9701
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2060
Çmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 103 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012-06-01
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z ...
11 45 m2full info

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  ...
22 108 m2full info

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum ...
22 120 m2full info

Dorjan Sotiri

Sales manager
+355 67 400 0133
dori@albrealproperty.com

Me Kontakto