Your search results

Shitje pronash ne Shqiperi. Apartament me dy dhoma gjumi, Vlore.

57.000 €
Rruga: Kosova,
shto te të preferuarat
1240

Shitje pronash ne Shqiperi. Apartament me dy dhoma gjumi, Vlore. Albrealproperty, ofron apartament me dy dhoma gjumi. Ky apartament eshte pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne qendren e re te qytetit vetem pak minuta larg deti . Mobiljet qe ndodhen ne apartament jane te perfshira ne cmimin e shitjes. Per me shume detaje apo per te vizutuar kete prone ne qytetin e Vlores kontaktoni agjentet tane.

Adresa: Rruga: Kosova
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2462
Çmimi: 57.000 €
Siperfaqja: 116 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2008
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto