Your search results

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin e Vlores.

30.680 €
Rruga Aleksander Moisiu,
shto te të preferuarat
1429

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkonit pa nje marreveshjeje me ndertuesit.  Vend ndodhja e ketij kompleksi eshte ne nje nga zonat me qeta te qytetit. Ky kompleks ka nje cilesi shume te mire ndertimi, per me teper info kontaktoni kompanine tone imobiliare ose agjentet perkates te qytetit te Vlores.

Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3729
Çmimi: 30.680 €
Siperfaqja: 47 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2012-10-03
Kati I Prones: 1
Katet E Nderteses: 4
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

32.760 €
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
11 50 m2full info
21

Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne V...

33.000 €
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apar ...
Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apar ...
11 40 m2full info
sold

Prona ne shtitje ne Vlore. Apartament-studio...

23.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte ...
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte ...
11 38 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto