click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament me verande dhe pamje deti ne shitje ne Vlore. Zona e Kalase

71.470 €
Rruga Aleksander Moisiu,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • January 17, 2017
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 67.10 m2

Property Description

Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore, Shqiperi. AlbRealProperty, agjensia imobiliare Shqipetare ju ofron apartament me nje dhome gjumi  ne qytetin e Vlores. Apartamenti ka nje terrace prej 70 m2 te perfshire ne cmimin e shitjes. Cilesi e larte ndertimi si dhe mirembajte e hapesirave te perbashkta. Kompleksi i apartamenteve eshte vetem 10 minuta larg qendres se qytetit dhe vetem 70 metra nga plazhi me i afert.

Address: Rruga Aleksander Moisiu
City:
State/County:
Zip: 9401
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 3763
Price: 71.470 €
Property Size: 67.10 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Kati i Prones: 1
Katet e Nderteses: 4

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)