Your search results

Apartamente ne shitje ne Shqiperi.

47.580 €
Rruga Aleksander Moisiu ,
shto te të preferuarat
1054
property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania property in albania

Apartamente ne shitje ne Shqiperi. Ky apartament i ofruar nga kompania jone ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne nje kompleks me cilesi ndertimi shume te larte i cili gjithashtu mirembahet nga kompania ndertuese. Plazhi me i afert ndodhet vetem 70 metra larg tij. Vetem 30 minuta ju ndajne nga parku nderkombetar i Llororase.

Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Afghanistan
ID-ja e Prones: 3715
Çmimi: 47.580 €
Siperfaqja: 73 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Kati I Prones: 1
Katet E Nderteses: 4
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto