Your search results

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi.

44.720 €
Rruga Aleksander Moisiu,
shto te të preferuarat
1257

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartamentesh ne shitje. Ky kompleks ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta te ketij qyteti. Mos hezitoni te kontaktoni me agjensine tone per informacione rreth pronave qe ne ofrojme ne kete qytet.

Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 3702
Çmimi: 44.720 €
Siperfaqja: 68 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2013-10-03
Kati I Prones: 1
Katet E Nderteses: 4
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
PARKING AREA
GREEN AREAS
GARDEN
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

11 70 m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
40.000 €
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

2 102 m2
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
64.000 €

Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore.

11 81 m2
Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore. Ne qytetin e Vlores ofrohet per shitje ...
Apartament me verande ne shitje ne Shqiperi, Vlore. Ne qytetin e Vlores ofrohet per shitje nje apartament me nje dh ...
56.910 €

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto