Your search results

Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore.

33.000 €
shto te të preferuarat
1362

Studio apartament i mobiluaer ne shitje ne Vlore. Agjensia imobiliare AlbRealProperty ofron per ju nje studiio apartament ne shitje ne Vlore, Shqiperi. Studio apartamenti ne shitje ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Vlores, dhe vetem disa minuta ne kembe nga deti. Ky apartament eshte teresisht i mobiluar dhe teper i pershtatshem per te kaluar pushimet ne Shqiperi. Apartamenti ka edhe nje garazh te perfshire ne cmimin e shitjes.

Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 2173
Çmimi: 33.000 €
Siperfaqja: 40 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2011
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 5
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED
ACOUSTIC INSULATION
GARAGE INCLUDED IN THE PRICE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

10

Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne qytetin ...

30.680 €
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon ...
Garsoniere ne shitje ne Shqiperi ne Vlore. Bleresi i ardhshem ka mundesine e perdorimit te kopshtit perpara ballkon ...
11 47 m2full info

Studio-apartment Vlore, Shqiperi.

32.760 €
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
Studio-apartment ne Vlore, Shqiperi. Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit dhe vetem 10 minuta ...
11 50 m2full info
sold

Prona ne shtitje ne Vlore. Apartament-studio...

23.000 €
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte ...
Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament studio ne Vlore. Apartamenti eshte ...
11 38 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto