Your search results

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

64.000 €
Rruga "Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1361
sold
Real Estate for sale in Albania Real Estate for sale in Albania Real Estate for sale in Albania Real Estate for sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania Real Estate For sale in Albania

Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se re te qytetit. Ambiente te brendshme komode dhe pamje deti nga ballkoni kryesor. Zona ku ndodhet prona eshte e perfshire ne projektin e shetitores te re te qytetit. Kontaktoni agjentet tane per te vizituar kete prone.

Adresa: Rruga "Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 4142
Çmimi: 64.000 €
Siperfaqja: 102 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Viti I Ndërtimit: 2003-04-26
Kati I Prones: 8
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BALCONY
LIFT
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
PARKING AREA
GREEN AREAS

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
12

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gju...

44.720 €
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
11 68 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto