click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Prone ne shitje ne Vlore. Apartament I mobiluar me dy dhoma gjumi.

95.000 €
Favorite
Your search results
sold
Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania Property for sale in Albania

Overview

  • Updated On:
  • May 26, 2016
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Garages
  • 113.00 m2
  • Year Built: 2008

Property Description

Apartament i kendshem me pamje nga deti per shitje ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit . Vetëm 30 metra nga plazhi dhe pesë minuta me makinë nga qendra e qytetit . Apartamenti eshte i mobiluar plotësisht dhe i gatshëm për tu banuar . Shijoni perendimin e djellit dhe pamje të detit të thellë blu të gjirit të Vlorës nga ballkoni i banesës . Kontaktoni agjentët tanë për të vizituar këtë pronë .

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 4092
Price: 95.000 €
Property Size: 113.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Viti i Ndërtimit: 2008
Kati i Prones: 4
Katet e Nderteses: 8

Similar Listings

Shitje
hot deal

Apartament i ri ne plazh ne shitje në Vlorë ...

83.000 €
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet n [more]
Apartament i plotë frontal me pamje nga deti për shitje në Vlorë Shqipëri. Prona ndodhet në një ndërtesë bregdetare [more]
17
apartment in Vlora promenade for sale.
Shitje
hot deal

Shitet apartament me hapsire te bollshme me ...

110.700 €
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në [more]
Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira [more]
12
Shitje

Penthouse për shitje në Vlorë me tarracë të ...

175.000 €
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Leider ist der Eintrag nur auf English verfügbar.
Shitje
sold

Apartament i ri ne shitje ne Vlore. Tek Kala...

68.000 €
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky [more]
Apartament i ri ne Vlore per shitje E vendosur në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament i cili përmban [more]

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0122; WhatsApp

Compare Listings

Henri Novruzaj (Eno)