Your search results

Prone e eksluzive e cilesise se larte ne shitje ne Vlore. Apartament teresisht i mobiluar tek kompleksi Oslo.

190.000 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1362

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament 2+2 tek kompleksi Oslo, Vlore. Objekti eshte vendosur ne nje nga pikat me terheqese te Gjirit te Vlores, vetem pese minuta me makine nga qendra e re e qytetit. Apartamenti eshte konceptuar  dhe mobiluar sipas standarteve me te larta. Moblimi perfshihet ne çmimin e shitjes.

 

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 299
Çmimi: 190.000 €
Siperfaqja: 151 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2013-06-01
Kati I Prones: 3
Katet E Nderteses: 8
SEA VIEW
BEACH FRONT
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
SPA AND FITNESS CENTER
BAR AND RESTAURANTS NEARBY
MARKET AND SHOPS NEARBY
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
PARKING AREA
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION
ACOUSTIC INSULATION
CENTRAL HEATING AND AIR CONDITIONING

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto