Your search results

Prona ne shitje. Apartament 2+1 me pamje deti ne Vlore.

102.600 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1214

Apartament 2+1 me pamje deti ne Vlore

AlbRealProperty ofron për shitje një apartament me dy dhoma gjumi në Vlorë, Shqipëri. Kjo pronë simpatik ka dhoma të rehatshme dhe të bollshme me pamje mahnitëse e detit. Largësia formë plazhi është vetëm 30 metra.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 932
Çmimi: 102.600 €
Siperfaqja: 114 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2014-06-01
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
GREEN AREAS
THERMIC INSULATION
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

11 70 m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
40.000 €
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

2 102 m2
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
64.000 €

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi.

11 68 m2
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mun ...
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
44.720 €

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto