Your search results

Prona ne shitje ne Vlore. Vile ne shitje ne kodrat perreth qytetit.

130.000 €
Leonidha Naci,
shto te të preferuarat
1355

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje vile dy kateshe te vendosur ne kodrat perreth qytetit.eshte e mobiluar dhe me siperfaqe te bollshme si brenda dhe jashte.

Adresa: Leonidha Naci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 446
Çmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 240 m2
Property Lot Size: 500 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2009-10-01
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
TERRACE
GATED COMMUNITY
SURVEILLANCE
GREEN AREAS
GARDEN
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

42
Villa in Albania

Vile ne shitje ne Vlore.

399.000 €
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir ...
pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjir ...
45 360 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto