Your search results

Apartamente ne shitje ne Vlore, Shqiperi.

72.240 €
Sazani Street,
shto te të preferuarat
1245

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament ne plazh tek Sunny Beach Resudence. Objekti i nje cilesie ndertimi shume te mire , eshte i vendosur ne pjesen veriore te Gjirit te Vlores. Largesia nga deti 30 metra.  

Adresa: Sazani Street
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 328
Çmimi: 72.240 €
Siperfaqja: 90 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2014-09-05
Kati I Prones: 5
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BEACH FRONT
PRIVATE BEACH AREA
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shitje ne Shqiperi

11 70 m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
40.000 €
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pamje deti ne shitje ne Vlore.

2 102 m2
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
64.000 €

Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi.

11 68 m2
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mun ...
Prona ne Vlore. Apartamente me nje dhome gjumi. Ne qytetit bregdetar te Vlores ofrohen mundesi te panumerta apartam ...
44.720 €

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto