Your search results

Apartamente ne Vlore. Prona ne shitje prane detit.

51.450 €
Sazani Street,
shto te të preferuarat
1089

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament ne plazh mjaft afer detit tek Sunny Beach Resudence. Objekti ka nje cilesie ndertimi shume te mire dhe eshte i vendosur ne plazhin ranor ne pjesen veriore te Gjirit te Vlores. Largesia nga deti  eshte vetem 35 metra. 

Adresa: Sazani Street
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Afghanistan
ID-ja e Prones: 348
Çmimi: 51.450 €
Siperfaqja: 74 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2014-11-05
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BEACH FRONT
PRIVATE BEACH AREA
BALCONY
LIFT
PARKING AREA
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

12
Albania Real Estate

Prona ne shitje. Apartament me pamje deti ne...

52.500 €
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
Prona ne shitje në Shqipëri apartament ne Vlore. AlbRealProperty ju ofron këtë mundësi të re për të investuar në pr ...
11 75 m2full info
13
Property for sale in Albania
sold

Apartament ne shitje ne Vlore. Prona ne shit...

40.000 €
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Komleksi Oslo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te vijes bre ...
11 70 m2full info
11
Real Estate For sale in Albania
sold

Prone ne shtje ne Shqiperi. Apartament me pa...

64.000 €
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
Apartament me hapsire te bollshme ne shitje ne Vlore. Prona gjendet shume prane detit dhe 5 minuta larg qendres se ...
2 102 m2full info

Henri Novruzaj (Eno)

Sales manager
+355 33 409 904
+355 67 400 0122
eno@albrealproperty.com
enovlore

Me Kontakto