Your search results

Shitje apartamentesh ne Vlore. Sunny Beach Residence.

82.095 €
Sazani Street,
shto te të preferuarat
1228

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament ne plazh tek Sunny Beach Resudence. Objekti i nje cilesie ndertimi shume te mire , eshte i vendosur ne pjesen veriore te Gjirit te Vlores. Largesia nga deti 30 metra. 

Adresa: Sazani Street
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 378
Çmimi: 82.095 €
Siperfaqja: 126 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 1
Viti I Ndërtimit: 2014-09-05
Kati I Prones: 6
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
BEACH FRONT
PRIVATE BEACH AREA
BALCONY
LIFT
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto