Your search results

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me dy dhoma gjumi.

94.400 €
Sheshi Flamurit,
shto te të preferuarat
1084

Albrealproperty, Agjensi Imobiliare ne Shqiperi, ofron per shitje nje apartament me dy dhoma gjumi ne qender te qytetit.

 

 

Adresa: Sheshi Flamurit
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 429
Çmimi: 94.400 €
Siperfaqja: 118 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2008-06-01
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 6
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
GREEN AREAS
PLAYGROUND
BUILDING STATUS FINISHED
THERMIC INSULATION

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto