Your search results

Prona ne shitje ne Vlore. Apartament me pamje deti shume prane plazhit ne Vlore.

83.850 €
Murat Terbaci,
shto te të preferuarat
1447

Apartament me pamje deti shume prane plazhit ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore, Shqiperi. Albrealproperty, Agjencia Shqiptare e Real Estate, ofron një apartament dy dhoma gjumi të vendosura në zonën e re e plazhit të qytetit dhe vetëm 30 metra të formuar në anën e detit. Të lartë të ndërtimit të cilësisë. Kontaktoni agjentëve tanë të pasurive të patundshme për të vizituar këtë pronë.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Adresa: Murat Terbaci
Qyteti:
Shteti/Vendi:
Kodi Postar: 9401
Vendi: Albania
ID-ja e Prones: 967
Çmimi: 83.850 €
Siperfaqja: 129 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Banjo: 2
Viti I Ndërtimit: 2014-06-01
Kati I Prones: 4
Katet E Nderteses: 7
SEA VIEW
MOUNTAIN VIEWS
BALCONY
LIFT
GREEN AREAS
GARAGE AVAILABLE FOR SALE

Compare properties

Njoftime te Ngjashme

Apartamente ne Vlore. Ndertim i cilesise se ...

Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
Apartamente ne Vlore, okazion Shetitorja Vlore apartamente me cilësi të lartë për shitje. AlbRealProperty është kre ...
albrealproperty
20
buy apartment in Albania_20

Blej apartament në Shqipëri. Shitje apartame...

39.000 €
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
Blej apartament në Shqipëri. Ne ju ftojmë për të përfitoni nga kjo mundësi, nëse ju jeni duke vendosur për të blerë ...
11 74 m2full info
11
real estate in Albania

Shitet apartament ne Vlore. Prona ne shitje.

59.500 €
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...
Prona në shitje. I bukur dhe e organizuar mire, eshte  per shitje ne Vlore me AlbRealProperty një apartament  2+1 . ...

Henri Novruzaj (Eno)

Vlora Office Manger
+355 67 400 0122; +355 69 656 3240
eno@agent-vl.com
enovlore

Me Kontakto