click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Apartament me nje dhome gjumi per shitje tek Rezidenca Bistrica. Prona në shitje ne Shqipëri.

46.000 €
Rruga Turizem-Kanali Çukes,
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • February 15, 2017
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Garages
  • 68.00 m2
  • Year Built: 2013-06-01

Property Description

Real Estate në Shqipëri. Apartament me nje dhome gjumi per shitje ne Bistrica Rezidenca. E vendosur në pjesën jugore të Sarandës, i vetmi vend në qytet me pamje fantastike te detit Jon, lumi Bistrica, liqenit të Butrintit dhe ishullin e Korfuzit. Të lartë të ndërtimit të cilësisë me izolim termik dhe akustik-së. Regjistruar tashmë ndërtesë me certifikatën e pronësisë.

Kjo faqe eshte perkthyer automatikisht. Agjentet tane jane duke punuar per perkthimin e kesaj faqeje. Ju lutemi te vizitoni versionin e gjuhes anglese per te lexuar tekstin origjinal.

Address: Rruga Turizem-Kanali Çukes
City:
State/County:
Zip: 9701
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 1858
Price: 46.000 €
Property Size: 68.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Viti i Ndërtimit: 2013-06-01
Kati i Prones: 3
Katet e Nderteses: 7

Similar Listings

12
Projekte, Investimet
hot deal

Apartamente ne shitje ne Sarande. Projekt i ...

Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm [more]
Apartamente per shitje ne Sarande. DIAMOND RESIDENCE Kemi kënaqësinë t’ju prezantojm këtë projekt të ri për t [more]
26
Shitje

Apartament ne shitje ne Sarande. Vista apart...

42.000 €
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne [more]
Apartament ne shitje ne Sarande. Ky apartament ne shitje ka nje dhome gjumi dhe ndodhet ne ndertesen Vista ne nje z [more]
1 1 45.00 m2details
16
Shitje

Apartament me dy dhoma gjumi me pamje nga de...

62.500 €
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti d [more]
Apartament i bollshem ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ka pamje deti dhe ndodhet prane marines  [more]
2 2 108.00 m2details
19
Shitje

Apartament të mobiluar me pamje nga deti per...

93.000 €
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe [more]
Apartament i bolshem me dy dhoma gjumi ne shitje ne Sarande. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne nje zone shum [more]
2 2 120.00 m2details

Dorjan Sotiri

Sales manager

Contact Me

Schedule a showing?
Call +355 67 400 0133 WhatsApp

Compare Listings

Dorjan Sotiri